sobota, 9 kwietnia 2011

Ciężki czas...

Uruchomiłam bloga, wrzuciłam kilka kartek i nic... Szybko więc się tłumaczę: mam ostatnio straszny sajgon w pracy - nie mam nawet za dużo czasu na sen, a co dopiero na scrapowanie... Tak więc chwilowy zastój... Mam nadzieję, że jutro uda się znaleźć kilka chwil na przyjemności i coś stworzę - oczywiście podzielę się tym :)

Tymczasem pozdrawiam - zaraz córeczkę trzeba spać położyć :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz